Shitet Banesa ekstra e mobiluar

Shitet nga: Liridon 04 Dhj 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

780 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Afer Ambasades Zvicrrane
Sipërfaqe: 70,5 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Lagjen e Muhagjerve afer Ambasades Zvicrrane. Banesa posedon dy dhoma te gjumit, sallon me kuzhin, banjo dhe ballkon. Banesat jan leshuar ne perdorim ne muajin Maj 2015.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim