Shitet Banesa kati II 59 m2 neto ne Prishtine,

Shitet nga: Besim 28 Nën 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 59 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa te bregu i diellit, banesat e bardha,kati i II-të,59m2 neto ndertim i vjeter. banesa posedon: sallonin,kuzhinen , trepezarin,dhomen e gjumit,Shpajzin dhe ballkonin, parking te mjaftushem per vetura,
tel. 044/228/267
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim