Shitet Banesa në qendër të Prishtinës,Te Parku i..

Shitet nga: Fatlumi 03 Gsh 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

61 750 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
shitet Banesa në qendër të Prishtinës – Te Parku i Qytetit në Prishtinë,
Adresa: Rr: Gustav Majer 8/2; Kati: II, Prishtinë

Madhësia e banesës është 65 m2 ;

Në përbërje të:
1 Mega Sallon ditor; 1 Kuzhinë komplet;
1 Dhomë gjumi ;
1 Korridor;
1 Banjo (banjo është me vaske);
1 Ballkon;

Banesa është në katin e II-te, e rehatshme dhe shumë e përshtatshme për jetesë, hapësira e brendshme e banesës është funksionale, pa kthina e shtylla dhe rezistonte ndaj zhurmës.

Enterieri i banesës është shumë i mirë dhe modern.

Për informata me të detajuara dhe vizitë banesës paraprakisht duhet bere termini nëpërmjet telefonit: 044 260 053 apo ne 045 349 217

Çmimi për M2 është 950 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim