Shitet Banesa ne Arberi me pamje nga Qyteti

Shitet nga: Zeka Sot 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Arberi me pamje te hapur nga Qyteti.

Siperfaqe 90 m2 kati 5 garazhim 21 m2 renditjet 2 dhoma gjumi - qendrim ditor me kuzhin depo ballkon.

Posedon nxemje qendrore dhe klimatizim - uji 24 H - sigurim fizik 24 H-sigurim me kamera 24 H - mirembatje nga kompania Hymeri Kleemann - gjelbrim - parking etj.

Banesa shitet me mobilje te kualitetit te lart dhe posedon dokumentacion te rregullt nga pronari ...

Zeka ,
Mob : +38649593000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim