Shitet Banesa ne Bregun e Diellit te Ambullanta

Shitet nga: Qendrim 01 Dhj 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit te Ambullanta
Sipërfaqe: 56 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon nje kuzhin me trepezari dhe ballkon, nje sallon, nje dhome te gjumit, banjo dhe bodrum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim