Shitet Banesa ne Bregun e Diellit

Shitet nga: Banesa 08 Nën 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Bregu i Diellit, Sali Nivica
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Sallon me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 ballkona, Banjo e madhe me ndriqim natyral (dritare), arenditje fenomenale.
Banesa eshte e orientuar ne lindje dhe perendim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim