Shitet Banesa ne Dardani

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: GeoFIX 15 Shk 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen dardania kati i 4
-Dhom dite
-Kuzhin
- 2 dhoma te fjetjes
-banjo
-balkon

Tel: (Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjensioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim