Shitet Banesa ne Dardani Kurrizi

Shitet nga: Muhamet 17 Dhj 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani Kurrizi
Sipërfaqe: 72 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Dardani Kurriz.
Banesa ka kete renditje :
Sallon
Kuzhin-Trepezari
Dhoma gjumi -2
Banjo -2
Ballkon
Koridoret
Podrum -1
Banesa eshte me 3 nivele,banesa eshte pjeserisht e renovuar nxemje nga Temokosi 24h.Banesa eshte ne katin e 7 , ka 2 ashensor funksional 24h, te gjitha hymjet dhe komplet lagja eshte nen vezhgim te kamerave 24h.Pllatoja eshte duke u renovuar komplet nga komuna.

Muhamet : 044315774
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim