Shitet Banesa ne Dardani-Lakrisht te Policia 70m..

Shitet nga: Future Invest 05 Gsh 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

74 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Dardani-Lakrisht te statcioni Policor siperfaqja 70m2 rendijta Dhom neje . kuzhina ndamas . ballkon . dhe dy dhoma gjumi . banjo kati i 4 i parafundit qmimi 74.000 dokomentacjon i rregullt.

Agjensioni Future Invest
045799979
049899002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim