Shitet Banesa ne Dardani Rr.LekeDukagjini

Shitet nga: Milaim 09 Shk 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruga LekeDukagjini
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Dardani Rruga Lekedukagjini Ngat parkut te ri dhe te vjeter ,, pamjen e ka ka dielli
Eshte 2 dhoma ,banjo,kuzhina ndamas,dhe koridori,
Banesa ka 2 ballkona ne sallon eshte me i madh ndersa ne kuzhine eshte pak me i vogel
Banesa eshte ne vend shum te mir nuk eshte si kto banesa te reja ....
Hymja 6/2 Kati i par per me shum info:044311310 - 049311310
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim