Shitet Banesa ne Dardani

Shitet nga: Valon 16 Dhj 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Dardani, banesat e gjelberta te kurrizit, banesa eshte teresisht e renovuar dhe e mobiluar, ka gjithsej brenda mureve ne shfrytezim 60 meter: nje dhome dite me kuzhine, nje dhome fjetje, nje paradhome, banjo, ballokn dhe nje shpajz. eshte e kyçur me ngrohtoren e qytetit dhe uje 24 ore, bartja e pronesise behet pas marreveshjes per shiteblerje, na kontaktoni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim