Shitet Banesa ne Lagjen Emshir te UBT

Shitet nga: Ferki 29 Gsh 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prishtin, emshir
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banes ne lagjen Emshir, ngjit me UBT, aper stacionit te autobusave,
Banesa gjendet ne katin e 3-Të dhe ka kete renditje.
2 dhoma gjumi
sallon, kuzhin
Banjo, ballkan,
posedon lift 24 ore .
per me shum Info ne tel :044197205
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim