Shitet Banesa ne Mati 1(Rruga B)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ERONA shpk 06 Krr 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rruga B
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Agjensioni ERONA shpk ka ne shitje banesen ne Mati 1-rruga B (Royal). Banesa ka siperfaqe prej 120m2. Banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshme.

Banesa posedon
Sallon me Kuzhine
3 Dhoma gjumi
banjo

Ofertat tona mund ti shikon
Ne Merrjep ERONA shpk
Ne Peshkuneart ERONA shpk
Ne Facebook ERONA shpk

Per me shume mund te na kontaktoni ne keta ne nr +38649394111 +38649394463(viber)
E-mail erona.shpk@hotmail.com

Ju Mirepret Agjensioni ERONA shpk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim