Shitet Banesa ne Mati1,75m2,k3

Shitet nga: banesa 07 Mar 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Lagjen Mati1,75m2,kati3
Banesa ka,

Sallon
Kuzhine
2 Dhoma fjetje
Banjo
Ballkon

Ka lift,dhe nxemje qendrore me rryme
qmimi me marrveshje
tel 044501545
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim