Shitet Banesa ne Prishtinë !!

Shitet nga: Bejta 06 Tet 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 56 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Bregun e Diellit te Qerimi 2.
Koridor,Kuzhin me Ballkon, Toilette, Ballkoni i gjat lidhet me Sallon dhe Dhome Gjumi.
Ne katin e 3.

Per Çmim bisedohet !!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim