Shitet Banesa ne Prishtinë, Kati i parë

Shitet nga: Fatmiri 01 Krr 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesën 88 m2 në Prishtinë, Mati 1, kati i parë,
banesa është e garshme për banim dhe është shume funksionale.

Dhe ka këtë renditje:

Dhomë dite me kuzhinë,
Dy dhoma gjumi,
Banjo,
Depo dhe
Dy ballkona.

Çmimi sipas marveshjes.

044/674 020


049/ 611 663
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim