Shitet Banesa ne Prishtine

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ERONA shpk 26 Krr 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

54 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Agjensioni ERONA shpk ka ne shitje banesen ne Prishtine.banesa ka siperfaqe prej 65m2 ne katin e 3,banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshme.

Banesa Posedon:
Sallon me Kuzhine
Dhome Gjumi
Banjo

Ofertat tona mund ti shikon
Ne Merrjep ERONA shpk
Ne Peshkuneart ERONA shpk
Ne Facebook ERONA shpk

Per me shume mund te na kontaktoni ne keta ne nr +38649394111 +38649394463(viber)
E-mail erona.shpk@hotmail.com

Ju Mirepret Agjensioni ERONA shpk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim