Shitet Banesa ne Qender te Fellini.pranoj vetur ..

Shitet nga: Mali 28 Krr 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ndertim i ri ne qender te fellini kati 5, me sip prej 75m2 çmimi sipas marrveshjes. nr 044261915- ose 044735776,Banesa ka sallon me kuzhin dhe 2 dhoma gjumi.
Pranoj kompenzim edhe nje vetur.
82.000 Euro per 1m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim