Shitet Banesa ne Top Hane

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kosova Estate 16 Krr 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

41 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 49 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Top Hane


Banesa eshte ne katin e 3-te, me siperfaqe neto prej 49m².

Banesa kontraktohet direkt te Noteri dhe shitet me cmim prej 41000 euro.Ne sherbimin tuaj

A.P KOSOVA ESTATE
PRISHTINE, KOSOVE
email: contact@kosova-estate.com
Tel: 038 748 582 , Mob: 049 711 555, 044 141 993
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim