Shitet Banesa ne Velani

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH."ACCESS"- Sali Sot 07:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Velani
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Velani mbrapa Shpis te Ibrahim Rugoves ne katin e 8-te banesa eshe e gatshme per banimi ka sip.67m2 me leje ndertimi dhe ka kete renditje:

- Dhoma e dites me kuzhine,
- 1 Dhome gjumi,
- Banjo,
- Terasa

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222 Viber

e-mail: sali@access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim