Shitet Banesa ne breg te diellit

Shitet nga: Muhamet 29 Jan 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 71.5 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA E GATSHME PER BANIM NE BREG TE DIELLIT KA SALLON KUZHIN NE DHOM GJUMI BANJO TARAS TE MADHE DHE PAMJE SHUME TE MIR NGA QYTETI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim