Shitet Banesa ne katin e 6-te 30.000 €

Shitet nga: Kaltrina 19 Shk 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Isa Kastrati mbrapa Albit
Sipërfaqe: 34 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet tek Busti i Isa Kastratit mbrapa Albit , ne katin e 6-te , ka nje dhome gjumi dhe kuzhina ndaras nga dhoma , banjo , ballkon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim