Shitet Banesa ne lagjen Mati 1 Prishtine

Shitet nga: Avdyl 16 Nën 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

780 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ngjitur me Kompleksin Banesor Chelsa Point dhe ka qasje drejt per drejt ne rrugen kryesore . Banesa Gjindet ne katin e 3-t , Banesa Posedon Sallon , Kuzhin , Nje Dhome gjumi , Banjo koridor dhe Terase , Gjithashtu banesa eshte e paisur me Ashensor , Cmimi per meter katror 780euro me marveshje .
Numrat Kontaktus : +377/ 045 401 790 // Viber : +386/049 349 881 /
Ju Faleminderit Per Mirkuptim !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim