Shitet Banesa ne qender afer Ministrise se Arsimit

Shitet nga: Xhemajl 09 Gsh 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Agim Ramadani B1/6
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne qender te Prishtines Afer Ministrise se Arsimit kati i 2-te
Banesa perbehet prej
Salloni me kuzhine
2 Dhomave
Banjo
Dhe Balloni

Banesa ka nje pozite shume te mire dhe eshte e pershtatshme edhe per veprimtari biznesi.
Pronar i baneses jame une nga fillimi dhe perkthimi mund te behet menjeher.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim