Shitet Banesa ne qender te Prishtines

Shitet nga: Xhemajl 05 Gsh 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne qender te Prishtines afer Ministrise se Arsimit, kati i dyte

Banesa perbehet nga:
Salloni me kuzhine
Dy dhoma
Banjo
Dhe ballkoni

Banesa ka nje pozite shume te mire dhe mund te shfrytzohet edhe per veprimtari biznesi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim