Shitet Banesa ne qender te ambasada e Zvicrres!#..

Shitet nga: DELTA 03 Gsh 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

76 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen 76 m2 kati i trete ne Prishtine te parku i qytetit afer Ambasades se Zvicres. Banesa ka dy dhoma te gjumit, sallon me kuzhine, nje ballkon dhe banjo.Informata>045 588 135 ose 044 249 654
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim