Shitet Banesa ne qender te kinemaja ABC#Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta 18 Shk 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne qender afer kinemas ABC ne katin e 3 me siperfaqe prej 63 m2
banesa shikon edhe kah rruga kryesore dhe mrapa saj.
ka dy dhoma, koridor, banjo dhe teras.
eshte me dokumentacion dhe ne gjendje te rregullt. Info 045 588 135 ose 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim