Shitet Banesa ne qender te prishtines 76m

Shitet nga: driton 06 Pri 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa prej 76m ne qender te prishtines te Marketi INTER EMINEX, banesa esht be katin e 5 e cila perbehet prej 1 sallon dhe kuzhin 2 dhoma gjumi banjo wc koridor taras banesa esht me pamje fantastike esht e ndertuar me standarde evropiane banesa perfundun me 01.09.2015..
044 598 598
049 828 131
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim