Shitet Banesa ne qender te qafa!#Delta

Shitet nga: DELTA 03 Gsh 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 58 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon>Sallon, kushin+trapezari, dhome gjumi, banjo+wc, ballkon, koridor, bodrum.
Dokumentacioni i rregullt. Kati i 6 (punojnë dy liftat jane te rinje me qasje ne hyrje dhe ne lift vetem banoret qe posedojn kartel)
Hapsira: 58m² neto (ne metra katror nuk jane llogaritur muret eshte llogaritur hapsira e paster e baneses)
Informata 045 588 135 ose 044 822 845
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim