Shitet Banesa ne rrugen B Mati 1

Shitet nga: Shpat 23 Gsh 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

830 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 113 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne rrugen B mati 1 te rrethi .Banesa ka 3 dhoma gjumi ,sallon me kuzhine dy banjo dhe terrasa, me pamje nga rruga kryesore...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim