Shitet Banesa nga 650 Euro m2 ne lagje te spital..

Shitet nga: Delta 09 Shk 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten banesat ne lagje te spitalit ne katin e perdhes dhe katin e 7
gjendet nga viva fresh afro 200 m
banesa me 83 m2 ka dhome dite me kuzhin, 2 dhoma gjumi, shpajz, ballkon , banjo dhe koridor te madhe.
qmimi per m2 eshte 650 euro
nr per kontakt 044 822 845 dhe 045 588 135
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim