Shitet Banesa permbi Slloveni Sport 80m2 Prishti..

Shitet nga: Ergjan 23 Tet 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa te parku i qytetit ne katin e 5 me ashensor

renditja :
2 dhoma
salloni
kuzhina
banjo
si dhe ka 4 shpajza
banesa ka 80m2
per ta letsuar blerjen pranoj nje vetur vler 10.000 ose deri 15,000 euro
Cmimi i baneses eshte 75,000,00
per me shume info munde te me kontaktoni ne numer te tel : 044 209 418
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim