Shitet Banesa prej 127m2 ne Prishtine

Shitet nga: banesa 07 Mar 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 127 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Lagjen Mati1,kati7 me 127m2.

Banesa është e kompletuar me mobile.
Ka;
Sallon
Kuzhinë
3 Dhoma gjumi
2 banjo
Shpajz

Ka lift dhe nxemje qendrore me rryme.
Qmimi me marrveshje
tel; 044/501545
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim