Shitet Banesa te Parku i Qytetit

Shitet nga: Arber 08 Pri 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 500 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Rr. Rustem Statovci, ne Qender
Sipërfaqe: 95 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa me siperfaqe 95 metra katror tek parku i qytetit ne Prishtine (afer ambasades Zvicrrane).
Banesa gjindet ne katin e 3-te dhe posedon keto hapesira:
- 2 dhoma gjumi
- 1 Sallon
- 1 Kuzhinë
- 1 Banjo
- 2 Ballkonë

Cmimi per meter katror eshte 900 Euro. Te gjithe te interesuarit ju lutem kontaktoni ne keta numra te telefonit:
+377 (44) 190-671 ose +386 (49) 190-671
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim