Shitet Banesa te Princesha lagjeja e Spitalit 2 ..

Shitet nga: Sahit Rexha 07 Gsh 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 94 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne katin e 4 eshte e orjentuar nga Jugu.
ka dhomen e dites me kuzhine dhe trepezari, 2 dhoma te fjetjes banjo Wc dhe terrase.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim