Shitet Banesa te Ulpiana

Shitet nga: MuharremGoleshi 03 Sht 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ulpiana ,Objekti 29, D-9, Hyrja VII, Banesanr.4
Sipërfaqe: 57,46 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon:
1 Sallon,
2 Dhoma te fjetjes,
Korridor,
Banjo,
Shpajzi dhe
Ballkon.

Çmimi sipas marerveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim