Shitet Banesa te posta e vogel Bregu i Diellit ..

Shitet nga: Sahit Rexha 19 Mar 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 53 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ndertim i vjeter te posta e vogel te Bregu i diellit
Banesa ka dhomen e dites kuzhine me trepezari nje dhome te fjetjes banjo korridori dhe terrasen.
Banesa eshte e revonuar me dritare te PVC.
CMIMI I NEGOCUSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim