Shitet Banesa

Shitet nga: Gentian 25 Gsh 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 39 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen e Muhaxhereve, afer Hotel Afa.
Eshte e mobiluar , ka dy dhoma, kuzhine, koridor dhe banjo. Uje dhe rryme 24h.
Ju mirpres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim