Shitet Banesa

Shitet nga: Genti 26 Gsh 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 39 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen e Muhaxhereve, afer Hotel Afa.
Eshte e mobiluar, ka dy dhoma, kuzhine, koridor dhe banjo.
Uje dhe rryme 24h. Ju mirpres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim