Shitet Banesa

Shitet nga: Genti 27 Gsh 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 39 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen e Muhaxhereve, afer Hotel Afa. Eshte e mobiluar, ka dy dhoma,kuzhine, koridor dhe banjo. Uje dhe rryme 24h. Ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim