Shitet Banesa

Shitet nga: Ajet 28 Sht 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

157 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 97 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa 97m katror.Gjendet ne Prishtine,Bregu i Diellit permbi konvikte,Banesat e Ontexi-t.Banesa eshte dupleks(dy kate),kati 4,nxemje qendrore(eshte e lidhur me termokosin).Kati i pare ka:1 sallon me kuzhine,ballkon,koridor,banjo,depo. Kati i dyte ka:shkallet nga kati i pare te i dyti,koridor,banjo dhe dy dhoma te fjetjes.Gjishashtu perparesia e kesaj banese eshte se ka uje 24 ore,gjenerator per objektin qe siguron rryme ne rast ndaljes se rrymes,dy ashensore,vezhgim 24 ore nga kamerat dhe mbikeqyrje nga roja(siguri maksimale).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim