Shitet Banesa

Shitet nga: Arlind 19 Tet 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit "Mati 1"
Sipërfaqe: 61 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen bregu i diellit "mati 1" , banesa gjindet ne objektet e AlbVizion&SimaCom te rruga B ne nje lagje te qete dhe me plan urbanistik qe posedon leje ndertimi qe nga viti 2009 , banesa ka 61m katror , posedon sallon me kuzhine , korridor , 1 dhome gjumi , banjo dhe ballkon !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim