Shitet Banesa

Shitet nga: Nora 16 Nën 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: rr.Enver Maloku
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Bodrum, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa prej 80 m2 ne Katin e 4-te, Mati 1-Prishtine
Sallon+Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, Banjo+Wc, Wc Extra Ballkon dhe Depo

Pjese e kompleksit HIG Center nga Hoxha Invest Group

Uje 24h
Uji i ngrohte sistem qendror
Qender tregtare
Distance e madhe mes objekteve
Gjelbrim
Siguri
Mundesi e zgjedhjes se materialeve(Pllaka, Laminat, Parket)
Organizimi i baneses sipas deshires
Nxemje Qendrore (Dysheme ose Radiator)
Rryme 24ore per Ashensor dhe sherbimet e perbashketa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim