Shitet Banesa

Shitet nga: Granit 26 Nën 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati I Prishtin (banesat trembedhjet katshe)
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne katin e 6 me 72 metra katror , banesa ka sallon dhe kuzhin , dy dhoma te fjetjes ,banjo dhe ballkon, lifti punon . banesa eshte ne gjendje shum te mir e pabanuar me pare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim