Shitet Banesa

Shitet nga: Banesa 14 Dhj 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rifat Berisha
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomëshe në Breg Dielli te banesat e bardha me sipërfaqe 65 m2, në katin e 2-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë gjumi, banjo, korridor dhe ballkon dhe shpajz.
Cmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim