Shitet Banesa

Shitet nga: Fidan 14 Jan 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpian Afer Rest Simfonia Kati 3-t
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Ulpiane,afer rest Simfonia
Banesa eshte ne katin e III-te,dhe ka kete renditje
Dy dhoma te gjumit
Sallon me Kuzhine
Banjo
Ballkon
Qmimi 80,000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim