Shitet Banesa

Shitet nga: Luljeta 26 Jan 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Hjarullah Abdullahu Te Salla 1 Tetori
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 78 metra katror e mobiluar me 2 dhoma gjumi sallon dhe kuzhine terrace me 2 banjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim