Shitet Banesa

Shitet nga: Fidan 09 Shk 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Shitet/Qira ne 'ARBERI 1QENDRA"
Banesa esht ne kat-|||| Dhe ka Ket Renditje
E Mobiluar + dy dhoma - Gjumi Sallon Kuzhin,banjo'tushkabin,terasa
Me nxemje QENDRORE - Banesa Ka afro 100m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim