Shitet Banesa

Shitet nga: Fidan 09 Shk 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi Qender 1
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
shitet/Qera Banesa ne "ARBERI 1QENDRA"
Banesa Esht Kat-|||| Dhe ka ket Renditje
Nje dhom Gjumi,sallon,kuzhinë.banjo'tushkabin,teras me pamje nga PARKU E mobiluar Me Nxemje Qendrore " Lagjia eshte e Qetë - Banesa ka afro 70m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim