Shitet Ipet me Qira Banesa

Shitet nga: XX 27 Dhj 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Shaban Polluzha
Sipërfaqe: 95 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shes Banesen 95m2 ne qender te Prishtines(rruga Shaban Polluzha).
Banesa gjendet afer Federates Futbollit(20 metra mbi federatë),sheshin e Skenderbeut e ka afersisht 100 metra.
Specifikat e Baneses:
Banesa gjendet ne kati II
Ashensori.
Banesa ka nxehmje qendrore me rryme
Dy dhoma te fjetjes
Salloni me Kuzhine
Banjo WC
Koridori
2 Ballkona
Shpajzi
Banesa eshte ndertim i ri dhe e mobiluar.
Nr Kontakti Viber
+37744136115
+4747488237

Cmimi per Shitje 700 Euro m2
Ndersa cmimi i qirasë 350 Euro ne muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim